صفحه اصلی کسب درآمد

ثبت نام برای کسب درآمد

ثبت نام در کاراتیک کاملا رایگان است 

با مهارت و تخصص خود کسب درآمد کنید

با امکان درآمد ماهیانه بیش از ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

درباره کاراتیک بیشتر بدانید 

کاراتیک پل ارتباطی محکمی است فی مابین مهارت ؛ تخصص و بازار درخواست خدمات ؛ کاراتیک با تکیه بر دانش مدیریت و برنامه ریزی نیروهای خود و با بکارگیری تکنولوژی روز توانسته تا در بازار خدمات آنلاین جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد ؛ کاراتیک با در اختیار داشتن بازار مصرف خدمات کاربران خود بازار بزرگی از درخواست را در اختیار نیروهای متخصص خود قرار داده و محدوده فعالیت نیروهای متخصص را بصورت گسترده ای گسترش خواهد داد ؛ کاراتیک نوع جدیدی از همکاری سه جانبه برد برد ؛ کاربران و نیروهای متخصص با برنامه ریزی و ضمانت خدمات مطلوب شرکتی در قالبهای اپلیکیشن ؛ سایت و …  را در اختیار کاربران خود قرار داده تا خدمات همکاران متخصص خود را مجهز به پشتوانه ضمانت شرکتی کرده و آسودگی خیال را هم برای شما نیروهای متخصص و هم برای کاربران خود به همراه داشته باشد .

ما ارتباط شما را با هر تخصص و مهارتی که داشته باشید به جامعه بزرگ مصرف در جای جای میهن عزیزمان برقرار میکنیم تا زمینه کسب درآمدهای بیشتر را برای شما مهیا کنیم

مزیت های همکاری با کاراتیک 

انتخاب با شماست

شما ؛ خودتان میتوانید پذیرش یا عدم پذیرش سرویس را انتخاب میکنید ؛ زمان ومکان پذیرفتن سرویس ها به دلخواه شما خواهد بود ؛ هر کجا و هر زمان از شبانه روز که مایل باشید سرویستان را انتخاب میکنید .

نیازی به سرمایه ندارید

برای پذیرفتن سرویس نیازی به سرمایه و یا محل کار ندارید هر زمان و هر کجا که باشید با اپلیکشن کاراتیک میتوانید کارسرویسهای دلخواهتان را بپذیرید و برای کسب درآمد اقدام کتید.

درآمد مطمئن

کاراتیک با در اختیار داشتن بازار بزرگ نیازمندیهای خدماتی کشور برای هر روز و هر ساعت ( شبانه روز ) ؛ حتی روزهای تعطیل امکان خدمات رسانی و کسب درآمد را برایتان مهیا خواهد نمود .

رشد روز به روز در کار

با استفاده ازکارگاه های آموزشی کاراتیک نه تنها هر روز بر دانش تخصصیتان اضافه میکنید بلکه با ارائه خدمات با کیفیت و گرفتن امتیاز کاربران از مزایا وامکانات باشگاه همکاران با کیفیت بهره مند خواهید شد .

دانلود اپلیکیشن همکارا

اپلیکیشن همکارا کاراتیک را از کافه بازار و یا گوگل پلی دانلود کرده و پس از نصب ؛ ثبت نام کنید . منتظر بمانید تا پیام اطلاعات تکمیلی از سوی سیستم ارسال گردد .

ثبت نام تکمیلی

پس از دریافت پیام مشخصات تکمیلی ؛ مشخصات درخواستی را با دقت پر کرده و به همان سر شماره های اعلام شده پیامک کنید .

<< هم اینک دانلود کنید >>

دریافت رمز عبور

نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کرده و وارد سیستم سفارش گیری شوید ؛ ضمن خوش آمد گوئی شما میتوانید از سیستم اعلان ودریافت سفارش استفاه کنید و

** باشگاه همکاران **

 • کاراتیک در راستای اهداف عالیه خود ( ایجاد شبکه گسترده ای از نیروهای متخصص متعهد و ارائه خدمات با کیفیت در سطح جهانی )  باشگاه همکاران متعهد را در کنار باشگاه کاربران وفادار ایجاد نموده تا بتواند علاوه بر شناسائی و همکاری بیشتر امکانات و خدمات رفاهی مورد نظر خود را از قبیل :
 • – ارائه ابزار و تجهیزات تخصصی مورد نیاز ( دو مرحله در سال ) با قیمت عمده وارداتی یا تولیدی 
 • – ارائه بیمه های  تکمیلی خدمات درمانی 
 • – تخفیفات ۱۰ الی ۱۵ درصدی علاوه بر تخفیفات معمول فروشگاههای کوروش ؛ رفاه ؛ هفت 
 • – تخفیفات ۲۰ الی ۲۵ درصدی هتلهای طرف قرار داد در کلانشهر های اصفهان ؛ شیراز ؛ مشهد و ….
 • – تخفیفات ۵ الی ۱۰ درصدی تورهای گردشگری طرف قرارداد 
 • – تخفیفات ۲۰ تا ۳۰ درصدی پارکهای بازی ؛ استخرها ؛ مجموعه های ورزشی و … طرف قرارداد 
 • – تخفیفات تا ۳۰  درصدی خدمات خانگی مورد نیاز نیرو ( برپائی مراسم ها ؛ تعمیرات  و … ) 
 • – قرعه کشی اهدای سه ماهه یک قطعه وسیله خانگی به نیروهای ۵ ستاره
 • – قرعه کشی سالانه یکدستگاه خودرو  به نیروهائیکه تا یکسال خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه داده اند 
 • – و …..
 • را در اختیار نیروهای خود قرار داده تا بتوانیم پیشرفت و ارتقا و رفاه زندگی  را در محیطی امن و در کنار امنیت شغلی و آسودگی خیال برای همکارانمان و به طبع آن رفاه و آرامش  را برای کاربرانمان ایجاد نمائیم .

عضویت در باشگاه همکاران متعهد کاراتیک

شما میتوانید با ارسال عکس مدارک ذیل به آدرس info@karatik.com و یا در اینجا با آپلود مدارک خود درباشگاه همکاران کاراتیک عضو و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید .

"کارت ملی:"
"عکس پرسنلی:"
"عدم سوء پیشینه:"
"عدم اعتیاد:"
"مدارک سوابق و یا تائیدیه های فنی:"
" اجاره نامه ویا سند ملکی :"
توجه *** ضمن تشکر از همراهی شما اطلاعات ارسالی پس بررسی سیستم ثبت و کد شناسائی باشگاه به همراه کارت شناسائی الکترونیکی به شماره تلفن همراهتان ارسال میگردد .

سئوالات متداول

آیا متخصصین فعال در کاراتیک، می‌توانند عضویت خود را لغو کنند؟

بله، هر متخصصی می‌تواند در هر زمان که مایل به ادامه همکاری و فعالیت در سامانه آنلاین کاراتیک نبود، عضویت خود را غیر فعال کند و برای انجام کارهای درخواستی اعلام آمادگی نکند.

متخصصین در چه حوزه‌های تخصصی ای می‌توانند در سامانه کاراتیک عضو  شوند و کسب درآمد کنند؟

کاراتیک یک اپلیکیشن خدمت‌رسانی آنلاین در تمامی حوزه‌های خدماتی از قبیل : نظافت، تعمیرات، خدمات خودرو، ورزش و تندرستی و بطور کل کلیه خدمات مورد نیاز واحدهای مسکونی؛ دفتری ؛ تجاری ؛ اداری ؛ هتلی و بیمارستانی است و هر فردی که در یکی از این حوزه‌ها دارای تخصص و مهارت دانشگاهی، فنی و حرفه‌ای و یا تجربی باشد، می‌تواند در یامانه کاراتیک فعالیت نماید .

نا گفته نماند افراد فاقد تخصص نیز میتوانند پس از شرکت و گذراندن دوره های آکادمی آموزشی کاراتیک و دریافت تائیدیه سازمان فنی حرفه ای کشور در حوزه های مختلف خدماتی فعال شوند. 

در چه مناطقی ؛ متخصصین عضو شده در کاراتیک می‌توانند فعالیت داشته باشند؟

در حال حاضر،سامانه کاراتیک در ۱۵ شهر ایران نمایندگی دارد و متخصصین در هر شهر می‌توانند پس از ثبت نام سفارش‌های آدریافتی همان شهر را مشاهده کنند. علاوه بر آن در کلان شهرها، متخصصین می‌توانند بنا بر مسافتی که با محل درخواست خدماتی دارند، برای پذیرش سرویس ها اعلام آمادگی کنند.

بازه‌های زمانی فعالیت متخصصین آچاره، به چه صورت است؟

متخصصین اعضاء می‌توانند دوره‌های زمانی فعال در سامانه را خود تعیین کنند و نیازی به حضور تمام وقت و یا بازه‌های زمانی مشخص نیست.